• 27806906
  • Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Mēs par labiem jumtiemMēs ne tikai uzklājam jumtu jūsu mājai, bet arī jūsu dzīvei

Par mums

Sia AlpiJumti jumtu segumu ieklāšanas nozarē darbojas kopš 2001  gada. Uzņēmumā darbojas sertificēti jumiķi,kas veic dažādas sarežģītības jumtu nesošo koka konstrukciju izveidi, māla un betona dakstiņu, kapara, titāncinka, dabīgā šīfera, koka lubiņu un citu veidu jumtu segumu ieklāšanas darbus. Piedāvā licenzētu industriālo alpīnistu pakalpojumus.
Uzņēmums darbojas gan privātajā sektorā gan sadarbojas ar namu pārvaldēm un apsaimniekotājiem. Piedalījies Cesvaines pils, Mālpils muižas, Rīgas pils rekonstrukcijā un atjaunošanā. Visi darbi tiek veikti atbilstoši ES un LR izstrādātām būvniecības normām.
Uzņēmuma devīze ir Mēs par labiem jumtiem.

Mūsu ieklātais jumts: Līgatnes papīrfabrikas direktoru viesu nams atzīts par labāko būvi Latvijā! Nominācijā-restaurācija!

Mūsu ieklātais jumts Ekonomikas ministrijai Rīgā Brīvības iela 55 - labākais dakstiņu jumts Eiropā 2021 gadā

Saņemiet Bezmaksas tāmi Jūsu Jumta projektam 48 h stundu laikā.

Sazinies ar mums:

Sia AlpiJumti jumtu segumu ieklāšanas nozarē darbojas kopš 2001 gada. Uzņēmumā darbojas sertificēti jumiķi,kas veic dažādas sarežģītības jumtu nesošo koka konstrukciju izveidi, māla un betona dakstiņu, kapara, titāncinka, dabīgā šīfera, koka lubiņu un citu veidu jumtu segumu ieklāšanas darbus.

27806906

Saziņas forma

Lūdzu, aizpildiet nepieciešamo lauku.
Lūdzu, aizpildiet nepieciešamo lauku.
Lūdzu, aizpildiet nepieciešamo lauku.
0 gadu
PIEREDZE
0%
PROFESIONĀLI DARBINIEKI
0+
GATAVI JUMTI
© 2024 AlpiJumti. All Rights Reserved.