• 27806906
  • Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Mēs par labiem jumtiemMēs ne tikai uzklājam jumtu jūsu mājai, bet arī jūsu dzīvei

Dakstiņu jumti

Mēs specializējamies augstas kvalitātes dakstiņu jumtu nodrošināšanā jūsu mājām.
Dakstiņu jumti ir populārs un izturīgs jumta segums, kas pazīstams ar spēju izturēt ekstremālos laikapstākļus un nodrošināt jūsu īpašuma ilgstošu aizsardzību.
Mūsu pieredzējušo profesionāļu komanda ir apņēmusies nodrošināt izcilu klientu apkalpošanu un profesionālu meistarību, nodrošinot, ka jūsu jaunais dakstiņu jumts ir ne tikai funkcionāls, bet arī skaists.
Neatkarīgi no tā, vai ceļat jaunu māju vai vēlaties nomainīt veco, nolietoto jumtu, mums ir zināšanas un resursi, lai jūsu projekts izdotos.
Pārlūkojiet mūsu vietni, lai uzzinātu vairāk par mūsu pakalpojumiem, apskatītiet mūsu pabeigto projektu portfeli un pieprasiet bezmaksas piedāvājumu, lai šodien sāktu darbu pie nākamā jumta seguma projekta.

Saņemiet Bezmaksas tāmi Jūsu Jumta projektam 48 h stundu laikā.

Sazinies ar mums:

Sia AlpiJumti jumtu segumu ieklāšanas nozarē darbojas kopš 2001 gada. Uzņēmumā darbojas sertificēti jumiķi,kas veic dažādas sarežģītības jumtu nesošo koka konstrukciju izveidi, māla un betona dakstiņu, kapara, titāncinka, dabīgā šīfera, koka lubiņu un citu veidu jumtu segumu ieklāšanas darbus.

27806906

Saziņas forma

Lūdzu, aizpildiet nepieciešamo lauku.
Lūdzu, aizpildiet nepieciešamo lauku.
Lūdzu, aizpildiet nepieciešamo lauku.
0 gadu
PIEREDZE
0%
PROFESIONĀLI DARBINIEKI
0+
GATAVI JUMTI
© 2024 AlpiJumti. All Rights Reserved.