• 27806906
  • Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Mēs par labiem jumtiemMēs ne tikai uzklājam jumtu jūsu mājai, bet arī jūsu dzīvei

Dabīgais šīfers

Mēs specializējamies dabīgā šīfera jumta seguma risinājumu nodrošināšanā jūsu dzīvojamam īpašumam.
Dabīgais šīferis ir skaists un izturīgs jumta materiāls, kas jebkurai ēkai piešķir elegances un izsmalcinātības pieskārienu.
Mūsu ekspertu komandai ir daudzu gadu pieredze darbā ar dabīgo šīferi, un mēs lepojamies ar to, ka sniedzam izcilu meistarību un personalizētus pakalpojumus katram mūsu klientam. Neatkarīgi no tā, vai vēlaties uzstādīt jaunu šīfera jumtu vai remontēt esošo, mums ir prasmes un zināšanas, lai nodrošinātu jūsu projekta veiksmīgu norisi.
Mūsu šīfera jumta seguma risinājumi ir izstrādāti, lai izturētu vissmagākos laikapstākļus un nodrošinātu jūsu īpašuma ilgstošu aizsardzību.
Pārlūkojiet mūsu vietni, lai uzzinātu vairāk par mūsu pakalpojumiem, apskatītiet mūsu pabeigto projektu portfeli un pieprasiet bezmaksas piedāvājumu, lai šodien sāktu savu nākamo dabīgā šīfera jumta projektu.

Saņemiet Bezmaksas tāmi Jūsu Jumta projektam 48 h stundu laikā.

Sazinies ar mums:

Sia AlpiJumti jumtu segumu ieklāšanas nozarē darbojas kopš 2001 gada. Uzņēmumā darbojas sertificēti jumiķi,kas veic dažādas sarežģītības jumtu nesošo koka konstrukciju izveidi, māla un betona dakstiņu, kapara, titāncinka, dabīgā šīfera, koka lubiņu un citu veidu jumtu segumu ieklāšanas darbus.

27806906

Saziņas forma

Lūdzu, aizpildiet nepieciešamo lauku.
Lūdzu, aizpildiet nepieciešamo lauku.
Lūdzu, aizpildiet nepieciešamo lauku.
0 gadu
PIEREDZE
0%
PROFESIONĀLI DARBINIEKI
0+
GATAVI JUMTI
© 2024 AlpiJumti. All Rights Reserved.