• 27806906
  • Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Mēs par labiem jumtiemMēs ne tikai uzklājam jumtu jūsu mājai, bet arī jūsu dzīvei

Alpīnisma darbi

Laipni lūdzam mūsu vietnē, kur mēs specializējamies augstas kvalitātes jumta alpīnisma pakalpojumu sniegšanā jūsu dzīvojamam vai komerciālam īpašumam.
Mūsu pieredzējušo jumtu alpīnistu komanda ir apņēmusies sniegt izcilus pakalpojumus, zināšanas un drošību, lai nodrošinātu, ka jūsu jumta seguma vajadzības tiek apmierinātas ar visaugstāko kvalitātes un profesionalitātes līmeni.
Mēs piedāvājam dažādus jumta alpīnisma pakalpojumus, tostarp jumta pārbaudi, remontu, apkopi un uzstādīšanu, kas pielāgoti jūsu īpašajām vajadzībām. Mūsu komanda ir apmācīta un aprīkota ar jaunāko drošības aprīkojumu un paņēmieniem, lai nodrošinātu, ka jūsu jumta seguma projekts tiek pabeigts droši un efektīvi.
Neatkarīgi no tā, vai jums ir nepieciešams neliels remonts vai pilnīga jumta nomaiņa, mums ir prasmes un zināšanas, lai darbu paveiktu pareizi. Pārlūkojiet mūsu vietni, lai uzzinātu vairāk par mūsu pakalpojumiem, apskatiet mūsu pabeigto projektu portfeli un pieprasītu bezmaksas piedāvājumu, lai šodien sāktu savu nākamo jumta alpīnisma projektu.

Saņemiet Bezmaksas tāmi Jūsu Jumta projektam 48 h stundu laikā.

Sazinies ar mums:

Sia AlpiJumti jumtu segumu ieklāšanas nozarē darbojas kopš 2001 gada. Uzņēmumā darbojas sertificēti jumiķi,kas veic dažādas sarežģītības jumtu nesošo koka konstrukciju izveidi, māla un betona dakstiņu, kapara, titāncinka, dabīgā šīfera, koka lubiņu un citu veidu jumtu segumu ieklāšanas darbus.

27806906

Saziņas forma

Lūdzu, aizpildiet nepieciešamo lauku.
Lūdzu, aizpildiet nepieciešamo lauku.
Lūdzu, aizpildiet nepieciešamo lauku.
0 gadu
PIEREDZE
0%
PROFESIONĀLI DARBINIEKI
0+
GATAVI JUMTI
© 2024 AlpiJumti. All Rights Reserved.